Позвонить мне

З валізою на Захід! Як змінилася вартість квартир під час війни

Розповідаємо, як змінилася вартість квартир під час війни


За матеріалами «Сьогодні»

Ринок нерухомості в Україні зазнає змін на фоні напруженої ситуації в державі. Під час війни багато власників зняли своє житло з продажу та оренди. З огляду на останні події, актуальним питанням залишається саме оренда квартир.

Розповідаємо вам, як змінився ринок нерухомості за 8 днів війни, та скільки тепер коштує оренда квартири в столиці України та західних областях.

Ситуація в Києві

Як приклад, за даними OLX, можемо навести квартиру від власника, місяць оренди якої вартує 1400 дол. Має вона дві кімнати та знаходиться біля ст. м. Шулявська.

«Лакшері» апартаменти можна знайти і дещо дешевше. Наприклад, квартира на Позняках з дорогим авторським ремонтом вартує 18500 грн.

Вартість бюджетного житла фактично не змінилася. Промоніторивши останні оголошення, сміло можна сказати, що й навпаки — дещо здешевшали. Таку однокімнатну квартиру в районі Оболонь можна орендувати трохи більше, ніж за 9 тис. грн.

Така ж квартира в Дніпровському районі обійдеться в 7500 грн. Оплату просять за перший та останній місяць.

Вартість квартир у Львові

«Лакшері» квартир у Львові теж вистачає. Наприклад, апартаменти з паркінгом, що охороняється, трьома кімнатами, вартують 18 тис. грн.

А двокімнатна квартира з євроремонтом простіше обійдеться вам в місяць у 8000 грн.

Знайти можна і дешевше. Наприклад, апартаменти з однією кімнатою вартуватимуть 7000 грн за місяць.

Вартість квартир у Луцьку

Вартість квартир у Луцьку обʼєктивно нижча, ніж в інших західних регіонах, де ми, власне, провели моніторинг. Двокімнатні апартаменти з євроремонтом обійдуться тим, хто шукає собі житло, у 10 тис. грн.

Якщо євроремонт для вас не є головним критерієм, то двокімнатну квартиру можна орендувати і за 5 тис. грн.

Безоплатна допомога від рієлторів

Івано-Франківське, Волинське, Львівське, Закарпатське, Чернівецьке, Рівненське, Хмельницьке, Тернопільське західноукраїнські регіональні відділення Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) надають безоплатну допомогу у пошуку житла і розселенні всім, хто вимушено виїхав на територію Західних областей.
Другие статьи
Бесплатная земля в Украине: сколько и кому полагается

Каждый украинец имеет право на бесплатное получение 2 га земли, но на самом деле все гораздо сложнее.

По… Читать

Как купить квартиру в новострое и не остаться в дураках Снова и снова в столице под носом у власти разворачиваются финансово-строительные пирамиды. Они оставляют после себя обманутых инвесторов, недострои… Читать
Кто должен платить налог на недвижимость, если она находится в собственности нескольких человек

Если квартиру разделить, то налог на недвижимость можно будет не платить.

«Кооперативная 3-комнатная квартира в 75 кв. м приобреталась в… Читать
Процедура регистрации по месту жительства для украинцев значительно упростится

В Верховной раде 18 октября 2018 года состоялась презентация и регистрация законопроекта «О свободе передвижения и свободном выборе места… Читать